Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 producten.
SD-3M Bolvormige Carbide Burr Blank met 9,6 mm hoofddiameter en YG8-kwaliteit voor interne hoeken
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
SA-3ZM Carbide Burr Blank met 10 mm hoofddiameter voor aanpasbaar tandprofiel en zilveren braze
| Model: | SA-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
TiAlN-gecoate dubbel gesneden carbide Burr SG-5M boomvorm voor hoogsterk metaal
| Model: | SG-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
12 mm Hoofd Carbide Burr Multi Stage Conic Geometrie SN-4M Voor Schimmel Hout Snijwerk
| Model: | SN-4MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
Betrouwbare roterende frezen SE-5M AlTiN gecoat dubbel gesneden hardmetalen braam
| Model: | SE-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
AlTiN Gecoate SC-5M Enkele Snede Hardmetalen Frees voor Algemene Bewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-5M AlTiN-gecoat Carbide Burr voor Aluminium en Zachte Metalen
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SA-5M AlTiN-gecoate eenvoudig gesneden carbide-boor - warmte- en slijtvast voor algemene metaalbewerking
| Model: | SA-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M AlTiN-Coated Dubbel Gesneden Hardmetalen Frees – B12.72506 voor Algemeen Metaalwerk
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Dubbel gesneden lange carbide braam SC-5ML6 precisie graveren in nauwe ruimtes
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |