Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 producten.
Ovale lange schacht roterende braam SE-3ZML6 DC 150 mm schacht voor diepe holle concaaf werk
| Model: | SE-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 166mm |
150 mm verlengde schacht dubbel gesneden braam SB-3ML6 efficiënt gereedschap voor materiaalverwerking
| Model: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
SG-1BM Puntige Boom Carbide Rotary Burr Halfafgewerkt voor Tand Slijpen
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SB-1BM Wolframkarbid roterende braam blanco met 6 mm snijdiameter voor op maat slijpen van tanden
| Model: | SB-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SC-5M Kogelkop Cilinder Vorm Hardmetalen Frees Blank met 12,7 mm Snijdiameter en Wolfraamcarbide Materiaal voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-2M Kogelvormige wolfraamcarbide roterende braam met 8 mm snijdiameter voor tandaanpassing
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 6.4mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SE-3M Oval Shape Carbide Rotary Burr Blank met 9,6 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel en opnieuw slijpen
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SF-5M Radiusboom Carbide Rotatiebraam Blank met 12,7 mm Snijdiameter voor Aanpasbare Tandprofielen
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SG-3M Puntige Boom Carbide Rotary Burr Blank met 9,6 mm Snijdiameter voor Maatwerk Tandenslijpen
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Vlamvormige Carbide Freesblank - 12,7 mm Snijdiameter Wolframcarbide Materiaal voor Maatwerk Tandenslijpen
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |