Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 producten.
Slijtvaste hardmetalen roterende braam kegel SG-5M met ontwerp met brede tandafstand
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Hoge-efficiëntie wolfraamcarbide die grinder bits SB-3M met dubbele snijpunten
| Model: | SB-3M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SE-3M Diamantgeslepen roterende braam frees voor roestvrij staal en hooggelegeerd staal
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SG-15M Puntige boomcarbide-borrel - 19 mm hoofddiameter voor op maat geslepen
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 38 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 83mm |
SN-4M Carbide Rotary Bit AlTiN Coated Carbide Rotary Tool Bits Inverted Cone Design
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12,7 mm diameter voor aangepaste tandenmalen
| Model: | SM-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |