Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 producten.
SF-5M AlTiN-Coated Diamant-Hartmetallfräser für harte Materialien mit verlängerter Lebensdauer
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5ML6 Long Shank Carbide Burrs Ball Nosed Cylinder voor diep holte oppervlak afwerking werk
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
Kegel Langsteel Carbide Frezen Hittebestendig SH-5ML6 Voor Gebogen Werk
| Model: | SH-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 182 mm |
Lange scheencarbide boor SL-4ML6 DC boomvorm dubbele snij voor diep holtewerk
| Model: | SL-4ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 178 mm |
SG-2ML6 150 mm Sank Pointed Tree Single Cut Carbide Burr voor diepe groeven en scherpe hoeken
| Model: | SG-2ML6SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
SD-5ZML6 Langschacht Carbid Frezen Kogelvorm Voor Diepe Holtewerken
| Model: | SD-5ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 10.8mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 161 mm |
SH-5M AlTiN-Coated Dubbelgesneden Hardmetalen Frees Vlamvorm voor Metaal- en Gietwerk
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SA-2ZM Cilinder Carbide Burr Blank met 8 mm kopdiameter voor op maat slijpen van tanden in wolfraamcarbide materiaal
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
SA-5M 5-assige CNC precisie wolfraamcarbide braam met 0,1 mm slagtolerantie en zilver gesoldeerde las
| Model: | SA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Anti Vibration Long Shank Carbide Burrs SA-5ML6 Damping Design verbetert de bewerkingsstabiliteit
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SA-5ML6DC |
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |