Keywords [ tungsten burr bits ] match 46 producten.
Standaard Carbide Burr Bit 5-delige Set Slijtvaste Carbide Burr Die Grinder Bit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
YG8 Kwaliteit Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktisch Met Helical Fluit Ontwerp
| Model: | SG-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Multi Cut Type Tungsten Burr Bits Blauwe Doos Aluminium Burr Set Voor Algemene Bewerking
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/58/64/67mm |
Semi-afgewerkte Carbide Rotary Burr SF-5M Industrial voor de borstelslijptoepassing
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-4M High Quality Carbide Burr- Gradual Depth Contour Bewerking
| Model: | SM-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| schacht diam: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Aluminium gesneden carbide-borrelgereedschap SE-3M Zilvergelijste carbide-borrel-snijmachine met ultra lage afvoer
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Betrouwbare roterende frezen SE-5M AlTiN gecoat dubbel gesneden hardmetalen braam
| Model: | SE-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
YG8 Wolframkarbid Frässtifte SC-5M Rotationsfräsersatz für Luft- und Raumfahrtaluminium
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M Stalen tand solide carbide borsten voor hoog efficiënt gieten
| Model: | SB-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SN-2M Diamant gesneden carbideboor - voor roestvrij staal en legeringen op basis van nikkel
| Model: | SN-2M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |