Keywords [ tungsten burr bits ] match 46 Ürünler.
Standart Karbid Burr Bit 5 Parça Set Kullanım Direncili Karbid Burr Die Grinder Bit
| Modeli: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
YG8 Sınıfı Karbid Burr Bits SG-5M G12.725 Helical Flüt Tasarımı ile Pratik
| Modeli: | SG-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çeşitli Kesim Tipi Tungsten Burr Bits Genel İşleme için Mavi Kutusu Alüminyum Burr Seti
| Modeli: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/64/67 mm |
Yarım bitmiş Karbid Döner Burr SF-5M Endüstriyel Döner Döşeme Uygulaması
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-4M Yüksek Kaliteli Karbür Freze Ucu - Kademeli Derinlik Kontur İşleme
| Modeli: | SM-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| sap çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Alüminyum Kesim Karbür Çapak Ucu SE-3M Gümüş Lehimli Karbür Çapak Kesici Ultra Düşük Salınımlı
| Modeli: | SE-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Güvenilir Döner Alet Çapak Uçları SE-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesim Karbür Çapak
| Modeli: | SE-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
YG8 Sınıf Tungsten Freze Uçları SC-5M Döner Freze Seti Havacılık Alüminyum İçin
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5M Yüksek Verimlilikli Demir dökme için Çelik Diş Katı Karbür Burrs
| Modeli: | SB-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SN-2M Elmas Kesim Karbür Çapak - Paslanmaz Çelik ve Nikel Bazlı Alaşımlar İçin
| Modeli: | SN-2M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |