Keywords [ tungsten burr bits ] match 46 produkty.
Standardowy Carbide Burr Bit 5 Piece Set Odporny na zużycie Carbide Burr Die Grinder Bit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
YG8 Grade Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktyczny z konstrukcją spiralnej fletki
| Model: | SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Zestaw z wielowymiarowych kształtów wolframowych do obróbki
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/64/67 mm |
Półukończony węglowodorek obrotowy burr SF-5M Przemysłowy do obróbki grubowania
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SM-4M Wysokiej jakości frez węglikowy - obróbka konturu o stopniowej głębokości
| Model: | SM-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| średnica trzonu: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Narzędzie do cięcia węglowodorów aluminiowych SE-3M Srebrowo spielonego cięcia węglowodorów węglowodorów z ultra niskim odpływem
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Niezawodne frezy obrotowe SE-5M z powłoką AlTiN, dwukrotne cięcie, węglikowe
| Model: | SE-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
YG8 Grade Tungsten Carbide Burr Bits SC-5M Rotary Burr Set do Aerospace Aluminum
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-5M Stalowe frezy trzpieniowe z węglików spiekanych do żeliwa o wysokiej wydajności
| Model: | SB-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SN-2M Frez diamentowany węglikowy - Do stali nierdzewnej i stopów niklu
| Model: | SN-2M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |