Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
YG8-graad wolfraamcarbide preform met 19 mm snijdiameter en zilver gebreid voor custom-burr productie
| Model: | SG-7M8 |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-3M Virgin YG8 Carbide Blank voor aangepaste tandschleuring
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
YG8 Kwaliteit Semi-Afgewerkte Hardmetalen Freesvoorbewerking met 6 mm Snijdiameter en Massief Type voor Maatwerk Gereedschap
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
12 mm Hoofd Carbide Burr Multi Stage Conic Geometrie SN-4M Voor Schimmel Hout Snijwerk
| Model: | SN-4MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SE-3M Virgin YG8 Zilvergelijste halffabricate van koolstofcarbide met 9,6 mm snijdia voor precisie slijpwerk
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SC-1BM C0616 Zilver gesoldeerde hardmetalen braam preform met 6 mm snijdiameter en YG8-kwaliteit voor slijpen op maat
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SE-5ZML6 SC Extended Shank Carbide Burr met SC Cut Geometry en 170 mm totale lengte voor diep holtewerk
| Model: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
5-stuk Carbide Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schakel voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
SA-5M A1225 Cylindrische Carbide Burr
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-3M AlTiN coated Inox Cut Carbide Burr - Hittebestendig draaistool voor roestvrij staal
| Model: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |