Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
YG8 Wolframkarbid Frässtifte SC-5M Rotationsfräsersatz für Luft- und Raumfahrtaluminium
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
12 mm Composite Rotary Burr Set 5 Piece Multi Shape Multi Purpose Combination Kit
| Model: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73MM |
YG8 Kwaliteit Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktisch Met Helical Fluit Ontwerp
| Model: | SG-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Standaard Carbide Burr Bit 5-delige Set Slijtvaste Carbide Burr Die Grinder Bit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
Betrouwbare roterende frezen SE-5M AlTiN gecoat dubbel gesneden hardmetalen braam
| Model: | SE-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SH-5M Gebreid Carbide Burr 12,7 mm Kop Dubbel gesneden voor gewoon metaalwerk
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
Cilinder lange schacht hardmetalen braam zilver soldeer type SC-5M effectief hoge prestaties
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SM-5ZM Cone INOX Cut Carbide Burr - M122506 voor hellingen en gaten van roestvrij staal
| Model: | SM-5ZM IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SN-4M Omgekeerde Kegelvorm Dubbele Snede Hardmetalen Frees - Voor Interne Ruimen en Omgekeerde Hellingsmachinering
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
YG8-kwaliteit zilveren gebreid karbide-borrelpreform met een snijdiameter van 10 mm voor custom-borrelproductie
| Model: | SD-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 9 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |