Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
YG8-kwaliteit zilver gebreid karbide-burr-preform met 12,7 mm snijdiameter voor custom-slijpen
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
Virgin YG8 Zilvergelijmd half afgewerkte carbide-blank met een snijdiameter van 8 mm voor precisiebreiding
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 6.4mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SG-15M Puntige boomcarbide-borrel - 19 mm hoofddiameter voor op maat geslepen
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 38 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 83mm |