Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SF-3M AlTiN Gecoate Diamantgeslepen Hardmetalen Frees voor Roestvrij Staal en Superlegeringen
| Model: | SF-3MDM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SB-5M Aluminium Freesnijder met AlTiN Coating – 12,7 mm Snijdiameter voor Non-Ferro Metalen
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5M AlTiN coated Carbide Burr ¢ Single Cut Design met 12,7 mm snijdiameter voor gladde afwerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SN-4M Dubbelgesneden hardmetalen braam met AlTiN-coating – 12,7 mm snijdiameter voor algemene metaalbewerking
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
5 stukken dubbel gesneden carbideboorstel met 6 mm staaf voor precisie metaalbewerking
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/67mm |
SA-5M AlTiN Gecoate Hardmetalen Frees met Enkele Fijne Snede voor Precisie Ontbramen - 12,7 mm Snijdiameter
| Model: | SA-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-5M AlTiN Gecoate Dubbele Snede Hardmetalen Braam voor Verlengde Levensduur in Moeilijke Materialen
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SJ-3M AlTiN Gecoate Dubbele Snede Hardmetalen Frees voor Gebalanceerde Materiaalafname en Gladde Afwerking
| Model: | SJ-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
AlTiN Gecoate Enkele Snede Hardmetalen Frees voor een Schone Afwerking op Metalen
| Model: | SD-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SA-5M AlTiN Gecoate Aluminium Snijkarbidebraam met 12,7 mm Snijdiameter voor Glad Afwerking
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |