Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
YG8 Sınıf Tungsten Freze Uçları SC-5M Döner Freze Seti Havacılık Alüminyum İçin
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
12mm Kompozit Döner Çapak Seti 5 Parça Çoklu Şekil Çok Amaçlı Kombinasyon Kiti
| Modeli: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28MM |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73MM |
YG8 Sınıfı Karbid Burr Bits SG-5M G12.725 Helical Flüt Tasarımı ile Pratik
| Modeli: | SG-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Standart Karbid Burr Bit 5 Parça Set Kullanım Direncili Karbid Burr Die Grinder Bit
| Modeli: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
Güvenilir Döner Alet Çapak Uçları SE-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesim Karbür Çapak
| Modeli: | SE-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SH-5M Brazed Carbide Burr 12.7mm Common Metalwork için Double Cut Baş
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
Silindir Uzun Saplı Karbür Çapaklar Gümüş Lehim Tipi SC-5M Etkili Yüksek Performans
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SM-5ZM Konik Paslanmaz Çelik Kesim Karbür Çapak - M122506 Paslanmaz Çelik Eğimler ve Delik İşleri İçin
| Modeli: | SM-5ZM GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SN-4M Ters Konik Şekilli Çift Kesim Karbür Çapak - İç Rıhtım ve Ters Eğim İşleme İçin
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
10mm Kesme Çaplı YG8 Sınıf Gümüş Lehimli Karbür Çapak Ön Formu, Özel Çapak Üretimi İçin
| Modeli: | SD-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |