Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
YG8 Sınıf Gümüş Lehimli Karbür Burr Preform Özel Döşeme için 12.7mm Kesme Diametresi
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Hassas Taşlama İçin 8mm Kesme Çaplı Gümüş Lehimli Yarı Mamul YG8 Karbür Uç
| Modeli: | SD-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,4 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
SG-15M Sivri Uçlu Ağaç Karbür Çapak Ham - Özel Taşlama İçin 19mm Kafa Çapı
| Modeli: | SG-15M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 38 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 83mm |