Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
YG8 Καρβιδένια Ραβδωτή Προμορφή Συγκολλημένη με Αργυρό με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
Ακατέργαστο ημικατεργασμένο κενό καρβιδίου YG8 συγκολλημένο με ασήμι με διάμετρο κοπής 8mm για λείανση ακριβείας
| Μοντέλο: | SD-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6.4mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
SG-15M Σφιχτό δέντρο καρβιδίου Burr κενό - 19 mm διάμετρος κεφαλιού για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SG-15M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 38 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 83mm |