ALLE PRODUCTEN
SA-41ML3 Enkele snede wolfraamcarbide braam met 75 mm lange schacht voor diepe holtes en zijwanden
| Model: | SA-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SE-41ML3 75 mm OAL enkel gesneden ovaal profiel lange schank carbide boor voor concave en gebogen werkzaamheden
| Model: | SE-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 5,5 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SD-42ML3 Enkele Snede Lange Schacht Carbid Burr met 3mm Snijdiameter en 75mm Totale Lengte voor Interne Radii
| Model: | SD-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 2,8 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SA-1BML6 150 mm verlengde schacht carborundum roterende braam met enkelvoudige snede voor diep holtewerk
| Model: | SA-1BML6SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 166mm |
SM-42ML3 Rotary Burr van solide koolstof met een lengte van 75 mm, een coniek profiel en wolfraamcarbide materiaal voor nauwkeurige hellings- en gaatjeswerkzaamheden
| Model: | SM-42ML3DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SG-44ML3 Solide hardmetalen braam met puntige boomprofiel en enkelvoudige snede voor smalle groeven en hoeken - 75 mm totale lengte
| Model: | SG-44ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SE-41ML3 3mm Langschaft Hartmetallfräser mit verlängertem Schaft für Feinarbeiten in Hartmetall
| Model: | SE-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 5,5 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SM-42ML3 Hardmetalen roterende braam met 75 mm totale lengte, enkele snede voor schuine werkzaamheden in wolfraamcarbide
| Model: | SM-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SM-42ML3 Enkele Snede Lange Schacht Carbide Braam met Verlengde Schacht voor Gladde Afwerking in Diepe Toepassingen
| Model: | SM-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SG-3ML6 Rotary Burr met verlengde schakel Tungstencarbide enkel gesneden voor moeilijk bereikbare gebieden
| Model: | SG-3ML6SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |