ALLE PRODUCTEN
SE-5M Langschacht-Schleifstifte mit Wolframcarbid-Material
| Model: | SE-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 172mm |
SC-3ML6 Lang reikwijdte hardmetalen braamset diepe smalle sleuf precisiebewerking
| Model: | SC-3ML6 DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
150 mm verlengde schacht dubbel gesneden braam SB-3ML6 efficiënt gereedschap voor materiaalverwerking
| Model: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
SD-1BML6 Langschacht Carbidbraam Wolframcarbidbraam voor precisieholtemachining
| Model: | SD-1BML DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 155 mm |
SB-3ML6 Verlengde Carbide Burrs voor corrosiebestendig binnenwandpolijsten
| Model: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
SA-3ML6 DC extra lange schank diep gat boor 150 mm lengte voor interne bewerking
| Model: | SA-3ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
Duurzame extra lange hardmetalen braamfrezen met lange schacht braamfrezen SF-3ML6 voor scheepsbouw
| Model: | SF-3ML6 gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
Dubbel gesneden lange carbide braam SC-5ML6 precisie graveren in nauwe ruimtes
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SD-3ML6 Heavy Duty Roestvrij Staal Burr Verlengde Schacht YG7 Kwaliteit
| Model: | SD-3ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 158 mm |