ALLE PRODUCTEN
SG-2ML6 150 mm Sank Pointed Tree Single Cut Carbide Burr voor diepe groeven en scherpe hoeken
| Model: | SG-2ML6SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
SM-5ML6 Long Shank Taper Double Cut Rotary Burr - M12.72206 voor diepgat- en hellingswerkzaamheden
| Model: | SM-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 172mm |
SG-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr 150mm Shank voor diep holte en complexe contourwerkzaamheden
| Model: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SF-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr - 150 mm Shank voor flexibel diepgat- en holtewerk
| Model: | SF-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SB-5ML6 Lange schacht dubbel gesneden hardmetalen braam 150 mm schacht voor diepe holtes en verlengde reikwijdte
| Model: | SB-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
Cilinder lange schacht hardmetalen braam zilver soldeer type SC-5M effectief hoge prestaties
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
Lange scheencarbide boor SL-4ML6 DC boomvorm dubbele snij voor diep holtewerk
| Model: | SL-4ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 178 mm |
SD-5ZML6 Langschacht Carbid Frezen Kogelvorm Voor Diepe Holtewerken
| Model: | SD-5ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 10.8mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 161 mm |
Anti Vibration Long Shank Carbide Burrs SA-5ML6 Damping Design verbetert de bewerkingsstabiliteit
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SA-5ML6DC |
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
SF-5 Dubbel Gesneden Verlengde Schacht Frees voor Diepe Gaten en Binnenpijp Bewerking
| Model: | SF-5ML gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |