ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SA-41ML3 Μία κόψη βουλφραμίνης-καρβιδίου βουλφραμίνης με 75 mm μακρύ σκελετό για βαθιά κοιλότητα και πλευρικά τοιχώματα
| Μοντέλο: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SE-41ML3 75mm OAL Μονής Κοπής Οβάλ Προφίλ Μακριάς Λαβής Καρβιδίου για Κοίλη και Καμπύλη Εργασία
| Μοντέλο: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5,5 χλστ |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SD-42ML3 Μονόκοπης μακράς ράβδος καρβιδίου με διάμετρο κοπής 3 mm και συνολικό μήκος 75 mm για εσωτερικές ακτίνες
| Μοντέλο: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 2,8 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SA-1BML6 150 mm Επεκταμένη σχισμή καρβιδίου περιστροφική μύτη με μονόκοπη σχεδίαση για εργασία βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 166mm |
SM-42ML3 Σκληρό Carbide περιστρεφόμενο Burr με μήκος 75mm, κοκκωτό προφίλ, και υλικό Carbide Tungsten για την ακριβή κλίση και την εργασία τρύπες
| Μοντέλο: | SM-42ML3 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
Συμπαγής Φρέζα Καρβιδίου SG-44ML3 με Προφίλ Κωνικής Κορφής και Σχεδίαση Μονής Κοπής για Στενές Αυλακώσεις και Γωνίες - Συνολικό Μήκος 75mm
| Μοντέλο: | SG-44ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SE-41ML3 3mm Burr Karbid z Długim Trzonkiem do Precyzyjnej Pracy w Węgliku Wolframu
| Μοντέλο: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5,5 χλστ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SM-42ML3 Σκληρόκαρβιδικό περιστρεφόμενο σχοινί με 75 mm OAL μονή κοπή για εργασία κλίσης στο κάρβινου του βολφραμίνου
| Μοντέλο: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SM-42ML3 Μονόκοπης μακράς ράβδος καρβιδίου με εκτεταμένη ράβδος για ομαλό φινίρισμα σε βαθιές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SG-3ML6 Επεκτεινόμενη σφαιρική περιστροφική ράβδος ∆ιαχωρισμένη κόψη από καρβίδιο βολφραμίου για δύσκολα προσβάσιμες περιοχές
| Μοντέλο: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |