Keywords [ burr bit set ] match 13 προϊόντα.
5 τεμάχια φορητό Carbide Carving Burr Set Custom Shape Rotary Burr Drill Bit
| Μοντέλο: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/19/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/64/67/70 χλστ |
Αντίχρηστος μονοκόπημα Carbide Burr E12.72206 για την τελική επεξεργασία σκληρών υλικών
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Αντι-Καρβίδιο Stick Burr τρυπάνι Bit 3mm Σκληρό Νάνο Μπλε επικαλυμμένο για πλαστική επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6/11 ΜΜ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |