Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
60° Countersink Carbide Burr Blank με διάμετρο κεφαλιού 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SJ-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
Στρογγυλό Καρβιδίου Στρογγυλό Καρβιδίου με Διάμετρο Κεφαλής 8mm και Βαθμό YG8 για Προσαρμοσμένη Λείανση
| Μοντέλο: | SE-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
SD-1BML6 Καρβιδένια Φρέζες Μακριάς Λαβής, Καρβίδιο Βολφραμίου για Κατεργασία Κοιλοτήτων Ακριβείας
| Μοντέλο: | SD-1BML DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 155 mm |
SC-5ML6 Μακριά Καρβιδένια Φρέζα με Σφαιρική Μύτη Κυλίνδρου για Εργασίες Φινιρίσματος Επιφανειών σε Βαθιές Κοιλότητες
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SM-51M Κωνική Διπλής Κοπής Καρβιδίου - Κεφαλή 6mm Στέλεχος 3mm για Εργασίες Κλίσεων και Τρυπών
| Μοντέλο: | SG-51M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6,3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SC-42M Συμπαγής Καρβιδίου με Σφαιρική Μύτη Κυλινδρικό Φρέζα - 3mm Κεφαλή και Στέλεχος για Εργασίες Ακριβείας σε Περιορισμένους Χώρους
| Μοντέλο: | SC-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SJ-5M Αντιεξαγωγική βούρτσα διπλής κοπής 60° - Για αντιεξαγωγική βούρτσα και εργασία στην άκρη της τρύπας
| Μοντέλο: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SD-5ZML6 Δύσκολο σχήμα σφαίρας για εργασίες βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 10.8mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |
SE-5M Οβάλ συγκολλημένο ημιτελές κάρβινου με διάμετρο 12,7 mm για σφυρηλάτηση δοντιών
| Μοντέλο: | SE-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Μύτες Λειαντήρα Μήκους 5M με Υλικό Βολφραμίου Καρβιδίου
| Μοντέλο: | SE-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 172mm |