Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
Σετ περιστροφικών φρεζών από καρβίδιο βολφραμίου 10 τεμαχίων με πολλαπλούς συνδυασμούς δοντιών για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ από 5 Τρυπάνια Περιστροφικά από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm για Αλουμίνιο, Μονής Κοπής, Διαμαντένια
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/32mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/77 χλστ |
Set με περιστροφικά γρέζια από καρβίδιο βολφραμίου με σχεδιασμό πολλαπλών δοντιών και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 12,7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/64/67 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών από καρβίδιο βολφραμίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για χονδρότερη επεξεργασία πολλαπλών υλικών
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
5 τεμάχια βαλβίδιο βολφραμίου περιστροφικό σχήμα με πολλαπλή κοπή για γενικές μεταλλικές εργασίες σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58/61/64 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για γενική κατεργασία
| Μοντέλο: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/61/64 χλστ |
Εγκατάσταση περιστροφικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών
| Μοντέλο: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
5 τεμάχια βαλβίδιο βολφραμίου περιστρεφόμενο σχοινί σε αλουμινένιο περίβλημα για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
5 τεμάχια Tungsten Carbide Rotary Burr Set με συνδυασμό πολλαπλών δοντιών και 6mm Shank για διάφορα υλικά
| Μοντέλο: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/22/25 χιλ. |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/67/70 χλστ |
8 τεμάχια καλυμμένα με αλτινικό άνθρακα βολφραμίνης περιστροφικό σχήμα με επιλογή πολλαπλών δοντιών και 6 mm άξονα για βελτιωμένη αντοχή
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |