Αρχείο Περιστροφής Καρβιδίου Υψηλής Απόδοσης Συγκόλληση Αργύρου Μήκος Κοπής 25mm SC-5M AL
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Επεξεργασία μη σιδηρούχων μετάλλων υψηλής απόδοσης
| Μοντέλο: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αλουμινίου Cut Carbide Burr Tool SE-3M Silver Brazed Carbide Burr Cutter με Ultra Low Runout
| Μοντέλο: | ΣΕ-3Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Καρβιδίου Περιστροφικά Φρέζες Σχήματος Δέντρου SF-5M Για Πολύπλοκο Ατσάλινο Περίγραμμα Εργασία Πολλαπλών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αντισυμπίεση 90° Ροταριακές μάντρες καρβιδίου βαλφτίνης SK-5M με μονή κοπή για καμπύλες δεξιάς γωνίας
| Μοντέλο: | SK-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
Ασφαλής Οικολογικός Καρβιδίου Φρέζα Ταχείας Αφαίρεσης Συμπαγείς Καρβιδίου Φρέζες SN-4M
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
Αντίχρηστος μονοκόπημα Carbide Burr E12.72206 για την τελική επεξεργασία σκληρών υλικών
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Αξιόπιστοι σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Διπλό Κόψιμο Καρβιδίου Burr Screwfix SF-3M Σχήμα Δέντρου Burr Γλυπτική και Καλλιτεχνική Δημιουργία
| Μοντέλο: | SF-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Καρβιδίου Του Βολφραμίου με Διαμάντι Κόψιμο Συγκολλημένο με Αργύρο SG-3M Υψηλής Ακρίβειας Ακατέργαστο Καρβίδιο με Χαμηλή Εκκεντρότητα
| Μοντέλο: | SG-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |