High Performance Carbide Rotary File Silver Braze 25mm Cut Length SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
Aluminum Cut YG6 Tungsten Carbide Burr SB-5 High Efficiency Non Ferrous Metal Machining
| Model: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
Aluminum Cut Carbide Burr Tool SE-3M Silver Brazed Carbide Burr Cutter With Ultra Low Runout
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Cut Dia: | 9.6mm |
| Cut Length: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 61mm |
Tree Shape Carbide Rotary Burrs SF-5M For Complex Steel Contour Multi Angle Work
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
Countersink 90° Tungsten Carbide Rotary Burrs SK-5M Single Cut For Right Angle Chamfers
| Model: | SK-5M SC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 6.3mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 54mm |
Safe Eco Friendly Carbide Burr Drill Bit Fast Removal Solid Carbide Burrs SN-4M
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 12.7mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 58mm |
Anti Wear Single Cut Carbide Burr E12.72206 For Finishing Hard Materials
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 22mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 67mm |
Reliable Tungsten Carbide Burrs SE-5M For General Metal Rough Machining
| Model: | SE-5M DC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 22mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 67mm |
Double Cut Carbide Burr Screwfix SF-3M Tree Shape Burr Wood Carving And Artistic Creation
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Cut Dia: | 9.6mm |
| Cut Length: | 19mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 64mm |
Diamond Cut Silver Brazed Tungsten Burr SG-3M High Precision Raw Carbide With Low Runout
| Model: | SG-3M DM |
|---|---|
| Cut Dia: | 9.6mm |
| Cut Length: | 19mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 64mm |