SA-5M 5-άξονας CNC Precision Tungsten Carbide Burr με ανοχή διαρροής 0,1 mm και ασημένια συγκόλληση
| Μοντέλο: | SA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
YG8 Γενικής Ποιότητας Φρέζα Καρβιδίου SE-2M - Οικονομική Επεξεργασία Χάλυβα Άνθρακα και Κράματος
| Μοντέλο: | SE-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
SC-3M Cilindro de bola de corte único - Vástago de 6 mm para grabado de joyería
| Μοντέλο: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Kit de fresas de carburo resistentes al desgaste, juego de fresas de carburo macizo para acabado de superficies
| Μοντέλο: | SH-5M DM, SF-5M ST, SC-5M DC, SG-5M DC, SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
SM-5 SC Κωνικό σχήμα Μονόβαμψη - Σύνθετη υφή
| Υλικό: | Καρβίδιο βολφραμίου |
|---|---|
| Μοντέλο: | SM-5 SC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
SL-42M DC Καρβιδίου Τιτανίου Υψηλής Ταχύτητας για Αυτοκινητοβιομηχανία Αεροδιαστημική
| Μοντέλο: | SL-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Αξιόπιστα περιστρεφόμενα εργαλεία Burr Bits SE-5M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
6mm Σκανκ Βόλφραμ Μπόρτ Σετ Πολυδιάστατο Πολλαπλό Σχήμα Κιτ Για Γενική Εργασία
| Μοντέλο: | σετ γρέζινων |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών βαρέως τύπου SH-5M για μέταλλο, αξιόπιστες, χωρίς επίστρωση
| Μοντέλο: | SH - 5M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
Σετ 10 Καρβιδίου Περιστροφικών Φρεζών με Προσαρμοσμένα Δόντια και Σχήματα για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |