SH-5ZM Carbide Rotary Burr - Double Cut for Metal and Casting Processing
| Μοντέλο: | SH-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SC-5ZM Μυτερή Κυλινδρική Καρβιδίου με Σφαιρική Άκρη - Διπλής Κοπής για Καμπύλες και Επίπεδες Εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
YG8 Καρβιδιοειδείς Μπουρ Μπιτς SG-5M G12.725 Πρακτικός με σχεδιασμό ελικοειδούς φλάουτας
| Μοντέλο: | SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - Για Κάθετες Τρύπες και Κωνικές Επιφάνειες Ορθής Γωνίας
| Μοντέλο: | SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SN-4M Αντιστροφή σχήματος κώνου διπλής κοπής καρβιδίου - Για εσωτερική επεξεργασία και επεξεργασία αντίστροφης κλίσης
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SD-5M Σφαίρα σχήμα Αλουμινίου Cut Carbide Burr - Για καμπυλη και εσωτερική μεταποίηση αλουμινίου
| Μοντέλο: | SD-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SB-5M με αλουμινένιο οδοντικό σχοινί κυλίνδρου με κοπή στην άκρη - Για εργασίες επιφανείας αλουμινίου και μαλακών μετάλλων
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-1M 6mm Μονοκόμματο Καρβιδίου Μίας Κοπής Περιστροφικό Φρέζα 50mm Συνολικό Μήκος για Εργασίες Μετάλλου
| Μοντέλο: | SA-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
Φορητό Carbide 5 κομμάτια Rotary Burr Set Αλουμινίου Κουτί Ευέλικτο Δόντι Και Σχήμα Επιλογές
| Μοντέλο: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/61/64 χλστ |