ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
5 τεμάχια Carbide Rotary Burr Set με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για εργασία με πολλά υλικά
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/70/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων από καρβίδιο βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για εργασίες σε πολλαπλά υλικά
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SG-5M DM/SH-5M AL/SC-5M AL/SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για γενική κατεργασία
| Μοντέλο: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/61/64 χλστ |
Σετ περιστροφικών γρέζιων καρβιδίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Πολυδοντικό Carbide Burr Set, επικαλυμμένο με AlTiN, με διάμετρο κοπής 12,7 mm για βελτιωμένη αντοχή στην φθορά
| Μοντέλο: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρέζες από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm, Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Πολλαπλά Σχήματα και Κοπές για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Δοντιών 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Διάφορα Υλικά
| Μοντέλο: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
8 τεμάχια καλυμμένα με αλτινικό άνθρακα βολφραμίνης περιστροφικό σχήμα με επιλογή πολλαπλών δοντιών και 6 mm άξονα για βελτιωμένη αντοχή
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Σχημάτων 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/58 χλστ |