Wszystkie produkty
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do pracy z wieloma materiałami
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/70/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do pracy z wieloma materiałami
| Model: | SB-5M ST/SG-5M DM/SH-5M AL/SC-5M AL/SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z ramą 6 mm do obróbki ogólnej
| Model: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/61/64 mm |
5-częściowy zestaw burrów węglowych z średnicą cięcia 12,7 mm i sześciomilimetrową szanką do obróbki metalu
| Model: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw burrów obracających się z węglanu wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do obróbki metalu
| Model: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
AlTiN-powlekany zestaw wielozębnych węglowodorów z średnicą cięcia 12,7 mm dla zwiększonej odporności na zużycie
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
6 mm szkielet Tungsten Carbide Burrs zestaw z 12,7 mm średnicy cięcia i wielopłaszczyzny i cięcia do obróbki metalu
| Model: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z wielozębnym ostrzem, średnicą cięcia 12,7 mm i chwytem 6 mm do różnych materiałów
| Model: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
8-częściowy powlekany węglem wolframowym zestaw obrotowy z wyborem wielu zębów i 6 mm ramy dla zwiększonej trwałości
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70mm |
5-częściowy wielopłaszczyznowy zestaw rowerowy z węglem węglowym o średnicy cięcia 12,7 mm do obróbki metalu
| Model: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/58 mm |