ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου, πολλαπλής κοπής, για διάφορες μεταλλικές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/67/70 χλστ |
Πέντε κομμάτια AlTiN επικαλυμμένο Carbide Burr Set
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| dia κνημών: | 25/28/32 χλστ |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρεζών 10 τεμαχίων σε θήκη αποθήκευσης – Απαραίτητο κιτ για φινίρισμα μετάλλων
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
|---|---|
| Μήκος κοπής: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| dia κνημών: | 6,3/11/12,7/19/32 χλστ |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
| Τομή: | μονό, μονό χοντρό, ατσάλι, τσιπθραύστη, μονό λεπτό |
Σετ 5 Τρυπανιών Περιστροφικών - Σετ Εκκίνησης με Βασικά Σχήματα
| Μοντέλο: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
10 τεμάχια TiAlN επικαλυμμένο στρογγυλό σχοινί
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 119/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |
Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου - Συνδυασμός πολλαπλών κοπών για DIY για ευέλικτη χρήση
| Μοντέλο: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7/19/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/77 χλστ |
Εγκατασκευή 10 τεμαχίων πολλαπλών διακοπών με κάλυψη AlTiN για την μεταλλουργία σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70/73 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών καρβιδίου βολφραμίου 5 τεμαχίων με διάμετρο κοπής 12,7mm και στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Πεντα-τμήματα πολυ-κόπτης καρβιδίου με διάμετρο κόψιμο 12,7 mm για την τελική κατασκευή μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Πεντά κομμάτια αλτινένιο καλυμμένο διπλό κόψιμο καρβιδίου με 6 χιλιοστών άξονα σε θήκη αλουμινίου
| Μοντέλο: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 9,5/11/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 55/56/61/64 χλστ |