Keywords [ long shank burr bits ] match 13 produkty.
SB-5M Stalowe frezy trzpieniowe z węglików spiekanych do żeliwa o wysokiej wydajności
| Model: | SB-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-2M Frez węglikowy z diamentowym szlifem - do kontrolowanego łamania wiórów i obróbki stali wysokostopowych
| Model: | SD-2M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| długość cięcia: | 6,4 mm |
| Shank Dia: | 8mm |
| ogólnie: | 51mm |
Wysokiej wydajności Tungsten Carbide Die Grinder Bits SB-3M Z Podwójnymi cięciami
| Model: | SB-3M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |