Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do pracy z wieloma materiałami
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/70/77 mm |
Odporny na korozję 5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego, niebieska okrągła walizka, niestandardowe zęby i kształt
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/64/67 mm |
SB-5M Karbidowe frezy trzpieniowe walcowe z B12.725 do cięcia aluminium
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Przenośny zestaw 5 sztuk frezów obrotowych z węglika spiekanego w aluminiowej walizce, z różnymi opcjami zębów i kształtów
| Model: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/61/64 mm |
Zestaw obróbki metalowej wieloformatowej wielozębnej z węglowodorów o powłoki AlTiN
| Model: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
YG8 Srebrny lutowany węglikowy frez trzpieniowy z średnicą cięcia 10 mm do produkcji niestandardowych frezów
| Model: | SD-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 9mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
YG8 Srebrny Lutowany Wstępny Kształt Wiertła z Węglika Spiekanego o Średnicy Cięcia 12,7 mm do Szlifowania Niestandardowego
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
5 sztuk Przenośny Carbide Carving Burr Set Custom Shape Rotary Burr Drill Bit
| Model: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/19/22/25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/64/67/70 mm |
SJ-3M AlTiN powlekany dwukrotnie cięty węglowodorny burr do zrównoważonego usuwania zapasów i gładkiego wykończenia
| Model: | SJ-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
Owalny obrotowy frez trzpieniowy z długim trzpieniem SE-3ZML6 DC 150mm do pracy w głębokich wnękach wklęsłych
| Model: | SE-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 166 mm |