Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
Głowica frezarska z węglika wolframu YG6 do aluminium SB-5, wysoka wydajność do obróbki metali nieżelaznych
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SM-3M Stalowy cięcie Tungstanu Karbidu Rotary Burrs Weld Bead Usunięcie antykorozyjny
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M 5-osiowa precyzyjna frezarka CNC z węglika wolframu z tolerancją bicia 0,1 mm i spawaniem lutem twardym
| Model: | SA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Frez obrotowy z węglika spiekanego SM-2M do precyzyjnej obróbki grawerskiej z mikrokrystalicznego węglika wolframu i chwytem tłumiącym drgania
| Model: | SM-2M SC |
|---|---|
| tnij dai: | 6mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
Odporne na korozję frezy z węglika wolframu SG-3M z podwójnym nacięciem do środowisk morskich
| Model: | SG-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
10-częściowy zestaw wielozębnych węglowodorów z materiałem węglowodorów wolframowych i 6 mm ramy do obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/22/25/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/67/70/77 mm |
SF-5M Pojedynczy, drobno cięty, czysty surowiec z węglika wolframu - lutowanie srebrem zapewnia bicie <0,15 mm
| Model: | SF-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-2M Niewykorzystany węglik spiekany z lutem srebrnym, półprodukt z węglika spiekanego z średnicą cięcia 8 mm
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Frez YG8 z węglika spiekanego do precybnej obróbki metali
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
Wysokiej wydajności Tungsten Carbide Burrs Efficient SD-5M For Grinding Welding Seam Removal
| Model: | SD-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |