Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
SD-3ML6 Ciężkoodpowiedzialny szkielet ze stali nierdzewnej
| Model: | SD-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 158 mm |
5-częściowy zestaw rotacyjny burr ️ zestaw początkowy z niezbędnymi kształtami
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |