Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 Ürünler.
SC-5M C12.725 Çift Kesim Tungsten Karbür Frezeler Genel Metal İşleme İçin Profesyonel
| Modeli: | SC-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
10 Parça Tungsten Karbid Burr Kit, 6 mm Çubuklu ve Metal İşleme için Çift Kesim Tasarımı
| Modeli: | SL-5M DC,SL-5M AL,SL-5M ST,SF-5M SK,SF-5M ST,SC-5M SK,SA-5M SK,SA-5M DC,SA-5M ST,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/75 mm |
5-parça 12.7 mm kesim çaplı Tungsten Karbid Burr Metal işleme için 6 mm çubuğu ile seti
| Modeli: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
6mm Saplı Metal İşleme İçin 5 Parçalı Tungsten Karbür Freze Ucu Seti
| Modeli: | SN-4M DM,SF-3M ST,SM-4M AL,SK-3M DC,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/9,6/10/12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5/13/16/19mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/61/58/64mm |
5 parça Tungsten Karbid Burr Kit 6 mm Çubuk ve Metal İşlem için Çift Kesim
| Modeli: | SN-2M DM,SM-4M SK,SG-2M DK,SC-1M CB,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/8/9,6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/16/19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/55/61/64mm |
SE-3M, hassas frezeleme ve maksimum verimlilik ile çift kesimli burr
| Modeli: | SE-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Elmas Kesim Gümüş Lehimli Tungsten Çapak SG-3M Yüksek Hassasiyetli Düşük Salınımlı Ham Karbür
| Modeli: | SG-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
YG8 Sınıf Tungsten Freze Uçları SC-5M Döner Freze Seti Havacılık Alüminyum İçin
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-5M Ağır Hizmet Tipi Metal Döner Çapak Seti Güvenilir, Kaplamasız
| Modeli: | SH - 5M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
Standart Karbid Burr Bit 5 Parça Set Kullanım Direncili Karbid Burr Die Grinder Bit
| Modeli: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |