SA-5M Karbür Silindir Döner Çapak - Paslanmaz Çelik A12.72506 için INOX Kesim, Genel İşleme İçin
Menşe yeri Çin
Marka adı CABURTECH
Sertifika ISO9001-2008
Model numarası SA-5M GİRİŞİ
Min sipariş miktarı 100 adet/model
Fiyat 1-25USD
Ambalaj bilgileri Standart İhracat Kartonu
Teslim süresi 15-30 gün
Ödeme koşulları L/C,T/T,Western Union
Yetenek temini 60000-70000PCS / AY
Ürün Detayları
Modeli: SA-5M GİRİŞİ Kesim Çapı: 12,7 mm
Kesim Uzunluğu: 25mm İncik: 6 mm
etraflı: 70mm Kesmek: içinde
Kaplama: HAYIR Malzeme: Tungsten Karbür
Seviye: YG8 Tip: Gümüş Lehim
İş parçası: Paslanmaz çelik, çelik, dökme demir
Vurgulamak:
çok dişli karbür taşlama başlığı seti
Yüzey işleme için volfram karbid borları
kaba ile ince karbür taşlama seti
Mesajınızı bırakın
Ürün Açıklaması
SA-5M Karbür Döner Çapak - Paslanmaz Çelik A12.72506 için INOX Kesim, Genel İşleme
SA-5M karbür döner çapak, paslanmaz çeliğe özel diş profiline (INOX kesim) ve standart 6 mm şaftlı silindir-uçsuz-kesim şekline sahiptir. Paslanmaz çelik ve diğer yaygın metaller üzerinde düz yüzey bitirme, çapak alma ve yüzey düzeltme için uygundur. Silindirik yapısı, dar alanlarda bile iş parçasıyla stabil temas sağlayarak tutarlı kesme performansı sunar.