Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 Ürünler.
Taşınabilir Karbür 5 Parçalı Döner Çapak Seti Alüminyum Kılıf Esnek Diş ve Şekil Seçenekleri
| Modeli: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/61/64mm |
10 Parça Karbid Rotary Burr Set Metal İşlemleri için Özel Dişler ve Şekiller
| Modeli: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Endüstriyel Kırmızı Kutusu Karbid Burr Set 5 Parça Özel YG8 Sınıfı
| Modeli: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
Alüminyum kaplamada 6 mm çubuğu olan 5 parçalı AlTiN kaplı Çift Kesimli Karbür Burr Set
| Modeli: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 55/56/61/64mm |
Geliştirilmiş Aşınma Direnci İçin 12,7 mm Kesme Çaplı AlTiN Kaplamalı Çok Dişli Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN Kaplamalı, Aşınmaya ve Isıya Dayanıklı Karbür Çapak Seti (5 Parça, Alüminyum Kılıflı)
| Modeli: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN kaplamalı 5 parçalı Karbid Burr seti, alüminyum kaplamada çoklu malzeme çalışması için 6 mm çubuğu ile
| Modeli: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61/64 mm |
AlTiN Kaplamalı 10 Parçalı Çok Kesimli Karbür Çapak Seti, Alüminyum Kılıflı Metal İşleme İçin
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70/73mm |
Sıkı malzemelerin sonlandırılması için Anti Wear Single Cut Carbide Burr E12.72206
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SA-5M Çift Kesim Karbür Döner Çapak - Genel Metal Kesme ve Yüzey İşleme İçin
| Modeli: | SA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |