Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 Ürünler.
8 Parça Karbür Döner Çapak Seti 6mm Saplı Diş ve Şekil Özelleştirilebilir
| Modeli: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65/70/73/77mm |
Çeşitli Kesim Tipi Tungsten Burr Bits Genel İşleme için Mavi Kutusu Alüminyum Burr Seti
| Modeli: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/64/67 mm |
Korozyona Dayanıklı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti Mavi Yuvarlak Kılıf Özel Diş ve Şekil
| Modeli: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/64/67 mm |
Kesim çapı 12.7 mm ve hassas metal işleme için 6 mm'lik çubuğu olan 5 parça Tungsten Karbid Burrs Set
| Modeli: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/58 mm |
6 mm Şank Tungsten Karbid Burrs, 12.7 mm Kesim Diametresi ve Çeşitli Şekil ve Metal İşlemleri için Kesim
| Modeli: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
12 mm Endüstriyel Döner Burrs Set Çift Kesim 10 Parça Ağır Görevli Metal İşleme Kiti
| Modeli: | çapak seti |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| Kesmek: | tek/çift/alüminyum/elmas/kaba/çelik/tek ince kesim |
10 Parça TiAlN Kaplı Döner Burr Set ¢ Yüksek Performanslı Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 119/25 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70mm |
5 Parça Döner Çapak Seti – Temel Şekillerle Başlangıç Kiti
| Modeli: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
10 Parça Tungsten Karbür Burr Set 6 mm Çubuklu, Hassas Metal Hırpma ve Deburring için
| Modeli: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/75mm |
5 Parça Çapak Temizleme Aleti Seti Dayanıklı Tasarım Alüminyum Paketleme Kutulu
| Modeli: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/61/64mm |