Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 Ürünler.
6mm Şaftlı Hassas Metal İşleme için 5 Parçalı Çift Kesim Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
12mm Kompozit Döner Çapak Seti 5 Parça Çoklu Şekil Çok Amaçlı Kombinasyon Kiti
| Modeli: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28MM |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73MM |
Gelişmiş Metal İşlemleri için 12.7 mm Kesme Diametresi ve 6 mm Çubuklu 10 Parça Tungsten Karbid Burr Seti
| Modeli: | SM-5M DM,SG-5M SC,SM-5M SK,SM-5M DC,SE-5M DC,SF-5M AL,SH-5M DM,SH-5M SK,SB-5M SK,SF-5M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70 mm |
Dayanıklı plastik kılıf ve 6 mm çubuğunda çeşitli şekillerde 5 parçalı Karbid Burr Kit
| Modeli: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Alüminyum Kılıflı, Çoklu Kesim Tipinde, Çeşitli Metal Uygulamaları İçin 10 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/22/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/67/70mm |
SC-5M Top Burr Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C12.72506AL Kavisli Yumuşak Metal İşleme için
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Katı Tungsten Karbid Burr Bits 3mm Nano Mavi Geliştirilmiş Yağlama Tasarımı ile Kaplı
| Modeli: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6mm/11mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SD-5M Karbid Top Şekilli Döner Burr - Kavisli yüzey ve kaba işleme için Kaba Tek Kesim
| Modeli: | SD-5MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SA-5M Karbür Silindir Döner Çapak - Paslanmaz Çelik A12.72506 için INOX Kesim, Genel İşleme İçin
| Modeli: | SA-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-5M Konik Karbür Çelik Freze Ucu - Çelik Eğim ve Delik İşleme İçin
| Modeli: | SM-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |