Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 Ürünler.
SE-5ZML6 SC Genişletilmiş Şekil Karbür Burr, SC Kesim Geometri ve Derin Boşluk İşleri için 170 mm Toplam Uzunluk
| Modeli: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SD-1BML6 Uzun Saplı Karbür Çapaklar Hassas Oyuk İşleme için Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SD-1BMLDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 155mm |
SB-3ML6 Korozyona Dayanıklı İç Duvar Parlatma İçin Uzatılmış Erişimli Karbür Çapaklar
| Modeli: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SC-3ML6 Uzun Erişimli Karbür Çapak Seti Derin Dar Yuva Hassas İşleme
| Modeli: | SC - 3ML6 DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
Geliştirilmiş Aşınma Direnci İçin 12,7 mm Kesme Çaplı AlTiN Kaplamalı Çok Dişli Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN Kaplamalı, Aşınmaya ve Isıya Dayanıklı Karbür Çapak Seti (5 Parça, Alüminyum Kılıflı)
| Modeli: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN kaplamalı 5 parçalı Karbid Burr seti, alüminyum kaplamada çoklu malzeme çalışması için 6 mm çubuğu ile
| Modeli: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61/64 mm |
Alüminyum kaplamada 6 mm çubuğu olan 5 parçalı AlTiN kaplı Çift Kesimli Karbür Burr Set
| Modeli: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 55/56/61/64mm |
AlTiN Kaplamalı 10 Parçalı Çok Kesimli Karbür Çapak Seti, Alüminyum Kılıflı Metal İşleme İçin
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70/73mm |
SC-5M Top Burr Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C12.72506AL Kavisli Yumuşak Metal İşleme için
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |