Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 Ürünler.
SN-2M Elmas Kesim Karbür Çapak - Paslanmaz Çelik ve Nikel Bazlı Alaşımlar İçin
| Modeli: | SN-2M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
SA-3ML6 DC Ekstra Uzun Saplı Derin Delik Çapak 150mm Uzunluk İç İşleme İçin
| Modeli: | SA-3ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
AlTiN kaplamalı, metal işleme için 12.7 mm kesim çaplı 5 parçalı çok kesimli karbid rotary burr seti
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN kaplamalı çok şekilli çok dişli karbonit dönen birer çukur seti genel metal işleme için
| Modeli: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
8 Parça AlTiN Kaplamalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Gelişmiş Dayanıklılık İçin Çok Dişli Seçenekli ve 6mm Saplı
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70mm |
SD-42ML3 Tek Dişli Karbür Döner Çapak, 3mm Sap Çapı ve 75mm Toplam Uzunluk ile Derin Oyuklar İçin
| Modeli: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 2,8 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SG-5ML6 Uzun Şekil Çift Kesimli Döner Burr 150mm Şekil derin boşluk ve karmaşık kontur çalışmaları için
| Modeli: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SM-5ML6 Uzun Sap Konik Çift Kesim Döner Çapak - Derin Delik ve Eğimli İşler İçin M12.72206
| Modeli: | SM-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 172 mm |
SF-5 Çift Kesim Uzatılmış Saplı Çapak Derin Delik ve Boru İç İşleme
| Modeli: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SF-5ML6 Uzun Saplı Çift Kesim Döner Çapak - Esnek Derin Delik ve Boşluk Çalışmaları İçin 150mm Sap
| Modeli: | SF-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |