Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 Ürünler.
Giyim Direncili Karbid Döner Burrs Konus SG-5M Geniş Diş Aralık Tasarımı
| Modeli: | SG-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yüksek Verimli Tungsten Karbür Taşlama Ucu SB-3M Çift Kesimli
| Modeli: | SB-3M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Stainless Steel Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme için SE-3M Elmas Kesme Döner Burr Aracı
| Modeli: | SE-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SG-15M Sivri Uçlu Ağaç Karbür Çapak Ham - Özel Taşlama İçin 19mm Kafa Çapı
| Modeli: | SG-15M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 38 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 83mm |
SN-4M Karbür Döner Uç AlTiN Kaplamalı Karbür Döner Takım Uçları Ters Konik Tasarım
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - Özel Diş Maçlama için 12.7 mm çapında
| Modeli: | SM-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |