5 Parça Çapak Temizleme Aleti Seti Dayanıklı Tasarım Alüminyum Paketleme Kutulu
| Modeli: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/61/64mm |
Standart Karbid Burr Bit 5 Parça Set Kullanım Direncili Karbid Burr Die Grinder Bit
| Modeli: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
5 Parça Taşınabilir Karbid Oyma Burr Set Özel Şekil Döner Burr matkabı
| Modeli: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/19/22/25 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/64/67/70mm |
SH-5M Brazed Carbide Burr 12.7mm Common Metalwork için Double Cut Baş
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SM-3M Çelik Kesim Tungsten Karbür Döner Burrs Saldırma Boncuk Çekimi Korozyona Karşı
| Modeli: | SM-3M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-5M Konik Karbür Çelik Freze Ucu - Çelik Eğim ve Delik İşleme İçin
| Modeli: | SM-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Çelik Kesim Çapak Matkap Ucu SF-5M F12.72506 12.7mm Kafa Karbür Çapak Genel İşleme İçin
| Modeli: | SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Top Burun Karbid Rotary Burr SF-5M Karbid Rotary Bit Shipyard Cut Tooth Profile ile
| Modeli: | SF-5M SY |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL‐4M AlTiN kaplı toplu burunlu koni alüminyum kesilmiş karbüt boru
| Modeli: | SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SN-4M Karbür Döner Uç AlTiN Kaplamalı Karbür Döner Takım Uçları Ters Konik Tasarım
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |