SM-4M Yüksek Kaliteli Karbür Freze Ucu - Kademeli Derinlik Kontur İşleme
| Modeli: | SM-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| sap çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SD-5M Karbid Top Şekilli Döner Burr - Kavisli yüzey ve kaba işleme için Kaba Tek Kesim
| Modeli: | SD-5MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
G12.72506 Ağaç şeklinde çift ince kesimli Karbid Burr - Kaba ve yüzey çalışmaları için uygundur
| Modeli: | SG-5M DF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
ISO9001 Sertifikalı Karbür Döner Çapak SG-5ZM Yüksek Hassasiyet 25mm Kesme Uzunluğu
| Modeli: | SG-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Çeşitli metallerin şekillendirilmesi ve bitirilmesi için çift kesim
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SE-5ZM Oval Diamond Cut Carbide Rotary Burr - E122006 Yüksek Sertlik Çalışmaları İçin
| Modeli: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
SM-5ZM Konik Paslanmaz Çelik Kesim Karbür Çapak - M122506 Paslanmaz Çelik Eğimler ve Delik İşleri İçin
| Modeli: | SM-5ZM GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-5M Karbür Küre Uçlu Silindirik Freze Çeliği - Eğri Metal İşleri İçin Tek İnce Kesim
| Modeli: | SC-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-4M Top burun şekli tek ince kesimli Karbid Burr - Kontür bitirme ve detay çalışmaları için tasarlanmıştır
| Modeli: | SL-4M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SB-5ZM Metal iş parçasının sonlandırılması için kaynaklı karbid döner boru - B122506 Çift kesim
| Modeli: | SB-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |