SH-5ZM Karbür Döner Çapak - Metal ve Döküm İşlemleri İçin Çift Kesim
| Modeli: | SH-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SC-5ZM Küre Uçlu Silindir Şekilli Karbür Çapak - Eğri ve Düz İşlemler İçin Çift Kesim
| Modeli: | SC-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
YG8 Sınıfı Karbid Burr Bits SG-5M G12.725 Helical Flüt Tasarımı ile Pratik
| Modeli: | SG-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SK-5M Kartersenk 90° Çifte Kesimli Karbid Burr - Dikey delikler ve dik açılı çemberler için
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SN-4M Ters Konik Şekilli Çift Kesim Karbür Çapak - İç Rıhtım ve Ters Eğim İşleme İçin
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SD-5M Top şeklindeki Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - Eğilmiş ve İç Alüminyum İşleme için
| Modeli: | SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SB-5M - Alüminyum ve yumuşak metal yüzey çalışmaları için
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-1M 6mm Tek Parça Karbür Tek Kesim Döner Çapak 50mm Toplam Uzunluk Metal İşleri İçin
| Modeli: | SA-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SL-4M DC Karbür Döner Dökme - Metal İşleme için Çift Kesim
| Modeli: | SL-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Taşınabilir Karbür 5 Parçalı Döner Çapak Seti Alüminyum Kılıf Esnek Diş ve Şekil Seçenekleri
| Modeli: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/61/64mm |