SJ-3M AlTiN, dengelenmiş stok çıkarma ve pürüzsüz bitirme için kaplanmış çift kesimli karbür burr
| Modeli: | SJ-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
SA-5M AlTiN Kaplı Karbür Burr, hassaslıklı debring için tek ince kesimle - 12.7 mm kesim çapı
| Modeli: | SA-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-3M AlTiN kaplı Inox Kesilmiş Karbid Burr - Paslanmaz çelik için ısıya dayanıklı döner alet
| Modeli: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SC-5M AlTiN Kaplamalı Karbür Çapak – 12.7mm Kesme Çaplı Tek Kesim Tasarım, Pürüzsüz Son İşlem İçin
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5M AlTiN kaplamalı Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr ¢ 12.7mm Kesim Çapı Demiri olmayan Metaller için
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak, Zorlu Malzemelerde Uzatılmış Takım Ömrü İçin
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SB-5ML6 Uzun Çubuk Çift Kesimli Karbür Burr 150mm Derin Bozukluk ve Genişletilmiş Erişim için Çubuk
| Modeli: | SB-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
Silindir Uzun Saplı Karbür Çapaklar Gümüş Lehim Tipi SC-5M Etkili Yüksek Performans
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
Uzun Saplı Karbür Çapak SL-4ML6 DC Ağaç Şekli Çift Kesim Derin Boşluk Çalışmaları İçin
| Modeli: | SL-4ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 178mm |
SD-5ZML6 Derin boşluk çalışmaları için uzun çeneli karbür burrs topu şekli
| Modeli: | SD-5ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 10,8 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 161mm |