Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SF-5M Radiusboom Carbide Rotatiebraam Blank met 12,7 mm Snijdiameter voor Aanpasbare Tandprofielen
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SG-3M Puntige Boom Carbide Rotary Burr Blank met 9,6 mm Snijdiameter voor Maatwerk Tandenslijpen
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SL-2M Taper met Radius Carbide Rotary Burr Half afgewerkt met 8 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SC-2M Kogelvormige Cilindervormige Hardmetalen Frees met 8 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit voor Maalgereedschap
| Model: | SC-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SF-2M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr Blank met 8 mm snijdiameter en YG8-kwaliteit voor custom grinding
| Model: | SF-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
Vlamvormige hardmetalen roterende braam blanco met 8 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank met 16 mm snijdiameter en YG8 kwaliteit voor aangepaste tandschleuring
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 14,5 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 62 mm |
SL-4M Taper met Radius 12,7 mm Snijdiameter YG8 Kwaliteit Half afgewerkte Carbid Roterende Braam voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
YG8 Carbide Burr met bolle punt, boomvorm SF-5M voor precisie metaalbewerking
| Model: | SF-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |