Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SA-1M 6 mm Solid Carbide Single Cut Rotary Burr 50 mm Totale lengte voor metaalbewerking
| Model: | SA-1M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
Corrosiebestendige wolfraamcarbide-booringen SG-3M dubbel gesneden voor mariene omgevingen
| Model: | SG-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SF-5 Dubbel Gesneden Verlengde Schacht Frees voor Diepe Gaten en Binnenpijp Bewerking
| Model: | SF-5ML gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SC-5ML6 Long Shank Carbide Burrs Ball Nosed Cylinder voor diep holte oppervlak afwerking werk
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SD-2M Diamond Cut Carbide Burr - voor gecontroleerd chipbreken en machining van hooggelegeerd staal
| Model: | SD-2M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| snij lengte: | 6.4mm |
| steeldia: | 8 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SE-5M Langschacht-Schleifstifte mit Wolframcarbid-Material
| Model: | SE-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 172mm |
SF-51M Ball-Nose Carbide Rotary Burrs 6mm Hoofd 3mm Schank voor detailwerk
| Model: | SF-51M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SD-5ZML6 Langschacht Carbid Frezen Kogelvorm Voor Diepe Holtewerken
| Model: | SD-5ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 10.8mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 161 mm |
10 stukken wolfraamcarbide-boorkit met 6 mm-schank en dubbel gesneden ontwerp voor metaalbewerking
| Model: | SL-5M DC, SL-5M AL, SL-5M ST, SF-5M SK, SF-5M ST, SC-5M SK, SA-5M SK, SA-5M DC, SA-5M ST, SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7/16 mm |
| Snijlengte: | 25/30mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/75 mm |
SH-3ZM Onvoltooide Carbide Burr Blank met aanpasbare tandschleuring en 10 mm snijdiameter in wolfraamcarbide materiaal
| Model: | SH-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |