Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
Kegel Langsteel Carbide Frezen Hittebestendig SH-5ML6 Voor Gebogen Werk
| Model: | SH-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 182 mm |
VA Op Maat Gemaakte Gegraveerde Carbide Rotary Burr Carbide Rotary Vijl Met 6mm Schacht
| Model: | combi braam |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5M Kogelkop Cilinder Vorm Hardmetalen Frees Blank met 12,7 mm Snijdiameter en Wolfraamcarbide Materiaal voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Vlamvormige Carbide Freesblank - 12,7 mm Snijdiameter Wolframcarbide Materiaal voor Maatwerk Tandenslijpen
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SJ-5M 60° Verzinkboor van wolfraamcarbide met een snijdiameter van 12,7 mm en wolfraamcarbide materiaal voor speciaal tandenslijpen
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SC-1BM Kogelvormige Cilindervormige Hardmetalen Frees Blank met 6 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit Wolframcarbide
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SF-3M Radius Boomvorm Hardmetalen Frees - 9,6 mm Snijdiameter YG8 Kwaliteit Wolframcarbide Half-afgewerkte Blank
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Puntige Boomvorm Hardmetalen Frees Blank met 12,7 mm Snijdiameter en YG8 Wolfraamcarbide voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Vlamvormige carbide roterende boor met 9,6 mm snijdiameter voor aanpasbare gebogen oppervlaktewerkzaamheden
| Model: | SH-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SL-1BM Taper met Radius Hardmetalen Frees Semi-afgewerkt voor Overgangsoppervlak Snede met 6 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |