Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SG-44ML3 Solide hardmetalen braam met puntige boomprofiel en enkelvoudige snede voor smalle groeven en hoeken - 75 mm totale lengte
| Model: | SG-44ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SD-42ML3 Enkele Snede Lange Schacht Carbid Burr met 3mm Snijdiameter en 75mm Totale Lengte voor Interne Radii
| Model: | SD-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 2,8 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SA-41ML3 Enkele snede wolfraamcarbide braam met 75 mm lange schacht voor diepe holtes en zijwanden
| Model: | SA-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SM-3M Stalen Snij Wolframcarbide Roterende Frezen Lasrupsverwijdering Anti-corrosie
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Hoge-efficiëntie wolfraamcarbide die grinder bits SB-3M met dubbele snijpunten
| Model: | SB-3M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SH-5M Carbide Aluminium Cut Rotary Burr - ontworpen voor het bewerken van niet-ferronhoudende metalen
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77 |
High Performance Carbide Rotary File Silver Braze 25mm Snijlengte SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SE-2M YG8 Algemene kwaliteit Carbide Burr - Kosteneffectieve verwerking van koolstof en legeringsstaal
| Model: | SE-2M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 15 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 60 mm |
SF-5M Carbide Aluminium Snijrolboor voor Zacht Metaalbewerking Anti-verstopontwerp
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-5ZM Cone INOX Cut Carbide Burr - M122506 voor hellingen en gaten van roestvrij staal
| Model: | SM-5ZM IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |