Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SG-3M Zilver gesoldeerde wolfraamcarbide braam met 9,6 mm snijdiameter en aanpasbare snijgeometrie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SL-2M L0822 Zilveren geslepen leeg ️ half afgewerkt voor het maken van gereedschappen op maat
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SL-3ZM L1025 Virgin Carbide Preform – Zilver gesoldeerd, Half-afgewerkt voor Burr Productie
| Model: | SL-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-5ZM Radiusboom Carbidebraam Blank met 12mm Kop en 6mm Schacht voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SF-5ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-3M Bolvormige Carbide Burr Blank met 9,6 mm hoofddiameter en YG8-kwaliteit voor interne hoeken
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
5-stuk Carbide Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schakel voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
Dubbele snij wolfraamcarbide braam Screwfix SF-3M boomvorm braam houtsnijwerk en artistieke creatie
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SK-3M Enkele Snede Carbide Frees voor Gehard Staal met Ra0.4μm Oppervlakteruwheid en ≤0.15mm Concentriciteitstolerantie
| Model: | SK-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 4,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 52 mm |
SM-5M Cone Steel Cut Carbide Burr - voor het bewerken van stalen hellingen en gaten
| Model: | SM-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |