Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SM-51M Taper Double Cut Carbide Burr - 6mm hoofd 3mm schakel voor hellings- en gatwerk
| Model: | SG-51M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |
Aluminium Snij YG6 Wolframcarbide Braam SB-5 Hoge Efficiëntie Non-Ferro Metaal Bewerking
| Model: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL‑4M AlTiN Gecoate Kogelkop Kegel Aluminium Snij Wolframcarbide Braam voor Aluminium Gebogen
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - voor verticale gaten en rechthoekige kampers
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SB-5ZM Gelaste Carbide Frees - B122506 Dubbele Snede voor Metaal Werkstuk Afwerking
| Model: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-5M AlTiN Gecoate Dubbele Snede Hardmetalen Braam voor Verlengde Levensduur in Moeilijke Materialen
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
10 stukken wolfraamcarbide-boorstel met 6 mm-schaal ️ Complete multi-shaped rotary boorkit voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/22/25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 556/67/70 mm |
SB-1BM Wolframkarbid roterende braam blanco met 6 mm snijdiameter voor op maat slijpen van tanden
| Model: | SB-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SD-2M Kogelvormige wolfraamcarbide roterende braam met 8 mm snijdiameter voor tandaanpassing
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 6.4mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SE-3M Oval Shape Carbide Rotary Burr Blank met 9,6 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel en opnieuw slijpen
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |